Tenerife sport camp

Organizacja obozów sportowych

Poznaj ofertę
logo

Tenerife Sport Camp

Surfing

Surfing na Teneryfie

Sport ekstremalny wydawałoby się, że jedynie dla najbardziej wysportowanych. Nic bardziej mylnego, można spokojnie stwierdzić, że łapanie fal na desce jest niemalże dla każdego. Wymaga jedynie dobrej opieki i kontroli instruktora, dzięki któremu będziemy czuli się bezpiecznie i komfortowo. Kondycja fizyczna jest istotnym aspektem, ponieważ osoby bardziej wysportowane będą w stanie dłużej wytrzymać w wodzie i wiecej skorzystają z kursu

Skutery wodne

Skutery wodne

To wprost raj dla fanów sportów wodnych i doskonała szansa na trochę szaleństwa. Z atrakcji możemy skorzystać zarówno w pojedynkę, w parze jak i w grupie. Bez najmniejszej wątpliwości możemy Was zapewnić, że będzie to niezapomniane przeżycie.

Nurkowanie

Nurkowanie na Teneryfie-Chrzest morski

Jeśli poznaliście już Teneryfę z lądu, warto również odkryć jej podwodne sekrety i przeżyć prawdziwy chrzest morski. Nasi instruktorzy, zadbają o Was, jak najlepiej potrafią. w kadrze nurków mamy, również polaków, co dodatkowo wprowadzi Was w strefę komfortu, tak byście zrozumieli wszystko bardzo dobrze. Dokładnie wytłumaczą poszczególne etapy i zasady nurkowania, oraz zapewnią miłą i bezpieczną atmosferę. Przekonajcie się sami, że nurkowanie na Teneryfie to bardzo ekscytujaca zabawa.

Wulkan el-teide

Wyprawa na wulkan-El Teide nocą

Opcja zdecydowanie dla aktywnych osób o dobrej kondycji. Pamiętajmy, że trasa cały czas pnie się w górę, zmieniając kąty nachylenia na poszczególnych odcinkach. Oznacza to, że przed podjęciem takiego wyzwania należałoby dobrze przygotować się fizycznie. Bezpiecznie byłoby zacząć od prostszych szlaków górskich, zwiększając stopień trudności, bądź uprawiać sporty zwiększające naszą kondycję.

Oferty

atrakcje

Atrakcje

Między treningami, w czasie wolnym gwarantujemy mnóstwo atrakcji, które zadowolą nawet najbardziej wymagającą osobę. Między innymi parki wodne Siam Park i Lago Martianez oraz ogród zoobotaniczny Loro Park. Wielką przyjemność sprawi nurkowanie z żółwiami morskimi bądź przejażdżka na skuterach wodnych. Największą atrakcją może okazać się wulkan TEIDE – piesze wędrówki, wycieczki rowerowe oraz zniewalające widoki.

Poznaj naszą ofertę klikając w przycisk.

Diety

Diety

Przygotowane posiłki dla sportowców są w formie cateringu. Nasze Menu dostosowane jest do indywidualnych potrzeb każdego zawodnika. Zdrowa i odpowiednio zbilansowana dieta zapewni siłę i energię do treningu.

Poznaj naszą ofertę klikając w przycisk.

ring sztuki walki

Obozy MMA, Boks, Kick Boxing

Treningi sztuk walki odbywają się w najlepszych klubach na wyspie. W pełni wyposażone obiekty pozwalają na rozwój całego ciała.

Poznaj naszą ofertę klikając w przycisk.

basen

Obóz Pływacki

Świetny pomysł na wakacje dla osób aktywnych, kochających wodę. Do dyspozycji mamy baseny olimpijskie, kanał hydrodynamiczny, a także piękny ocean dookoła wyspy. Obóz ten jest najlepszym sposobem na podniesienie pływackich umiejętności, niezależnie od poziomu zaawansowania. Poczuj się jak ryba w wodzie!

Poznaj naszą ofertę klikając w przycisk.

rowery tunel

Obóz Kolarski

Obóz rowerowy u podnóży wulkanu Teide z przepięknymi krajobrazami, jest połączeniem treningu z przyjemnością płynącą z pokonywania kolejnych kilometrów. Oferujemy treningi z różnych dyscyplin m.in. : -kolarstwo szosowe, górskie, torowe, BMX. Są one prowadzone w grupie ( peletony), z oświetlonym autem na czele .

Poznaj naszą ofertę klikając w przycisk.

korty tenisowe

Obóz Tenisowy

Posiadamy nowoczesny i przemyślany system szkoleniowy. Oprócz profesjonalnej nauki gry w tenisa ziemnego, na naszych obozach szkolimy kondycję fizyczną, szybkość i koordynację ruchową. Dysponujemy sześcioma w pełni wyposażonymi kortami oraz mamy pełną ofertę sprzętu do treningów.

Poznaj naszą ofertę klikając w przycisk.

boisko piłkarskie

Obóz Piłkarski

Posiadamy dwa boiska pełnowymiarowe oraz jedno mniejsze-treningowe. Aby wykorzystać w pełni te obiekty sportowe zostało zainstalowane dodatkowo sztuczne oświetlnie. Oczywiście podczas zajęc piłkarskich zapewniamy dostęp do szatni.

Poznaj naszą ofertę klikając w przycisk.

spa

Odnowa Biologiczna

Posiadamy SPA z pełnym wyposażeniem. Korzystając z naszej oferty zregenerujesz siły do treningu, poprawisz zdrowie i zrelaksujesz się w trakcie pobytu na Teneryfie.

Poznaj naszą ofertę klikając w przycisk.

Kontakt